Visos užsakytos prekės siunčiamos tiek visos Lietuvos teritorijoje, tiek ir į kitas Europos Sąjungos šalis.

I. Pristatymo įkainiai Lietuvos teritorijoje (neįtraukiant Neringos, Nidos).

  1. Lietuvos Pašto registruota siunta, fiksuotas siuntimo mokestis 2,50 €.
  2. Lietuvos Pašto registruota išperkamąja siunta, mokestis 4,20 €.
  3. Venipak ar kitų kurjerių siuntomis, fiksuotas siuntimo mokestis 3,50 €.
  4. Venipak ar kitų kurjerių išperkamosiomis siuntomis, mokestis 4,20 €.
  5. Pristatymas į Omniva paštomatus, fiksuotas siuntimo mokestis 2,50 €.
  6. Pristatymas į Omniva paštomatus išperkamąja siunta, mokestis 4,20 €.
  7. Nemokamas prekių (užsakymų) atsiėmimas parduotuvėje Galvakablis.lt esančios V. Kudirkos g. 1, Panevėžys.

II. Pristatymo įkainiai Europos šalyse standartiškai vykdomi per Lietuvos paštą, siunčiant registruota siunta. Fiksuotas siuntimo mokestis 6,00 €.*

III. Užsakymų siuntimas į UK (Angliją), Airiją bus paskaičiuotas po užsakymo patvirtinimo.

* Siuntimo mokestis gali kisti priklausomai nuo siunčiamos siuntos svorio ir dydžio, bei kitų sąlygų.

Nurodytos prekių pristatymo ir siuntimo kainos galioja kai siuntos svoris yra ne didesnis kaip 3 kg ir siuntos dydis yra ne didesnis kaip 35 x 35 x 60 cm. Visais kitais atvejais kai siuntos svoris ir/arba dydis yra didesnis, ­– siuntimo įkainis ir būdas yra derinamas individualiai su klientu aptariant Jums patogiausią ir priimtiniausią būdą.

Detalesnė informacija

Prekes siunčiame tiek visoje Lietuvoje, tiek į užsienį. Prekės pristatomos vidutiniškai per 3-5 darbo dienas Lietuvoje, į užsienį pristatoma vidutiniškai per 7–14 dienų, po Jūsų užsakymo priėmimo ir patvirtinimo. Pristatymo trukmė gali būti ir ilgesnė priklausomai nuo Jūsų atlikto apmokėjimo, šventinių dienų laikotarpio ir pan.

Už prekes siunčiamas Lietuvos ribose per Lietuvos paštą imamas fiksuotas siuntimo mokestis 2,50 €. Prekes siunčiant per kurjerių tarnybą imamas fiksuotas 3,50 € fiksuotas siuntimo mokestis. Šis mokestis taip pat taikomas tik tais atvejais kai siuntinio svoris yra ne didesnis kaip 3 kg ir siuntos dydis yra ne didesnis kaip 35 x 35 x 60 cm. Kitu atveju mes susisieksime su užsakovu ir aptarsime pristatymo sąlygas detaliau.

Už prekes siunčiamas į Europos šalis standartiškai vykdomas per Lietuvos paštą ir imamas fiksuotas siuntimo mokestis 6,00 €. Šis mokestis taip pat taikomas tik tais atvejais kai siuntinio svoris yra ne didesnis kaip 1 kg. Kitu atveju mes susisieksime su užsakovu ir aptarsime pristatymo sąlygas detaliau.

Užsakytas prekes taip pat Jūs galite nemokamai atsiimti mūsų parduotuvėje Galvakablis.lt esančioje Panevėžyje - V. Kudirkos g. 1. Norėdami patys atsiimti prekes nemokamai, užsisakydami jas pasirinkite „Atsiimti parduotuvėje“. Atsiimant prekes mūsų parduotuvėje mes prašysime Jūsų pateikti užsakymo numerį ir svarbiausia asmens tapatybės dokumentą (asmens pasą, asmens tapatybės kortelę ar vairuotojo pažymėjimą).


Svarbu žinoti tai, kad tiek Lietuvos Pašto, tiek kurjerių pristatomas siuntas atsiimti gali tik tas asmuo kuris pateikė užsakymą. Kitu atveju, jei žinote, kad užsakymą turi atsiimti kitas žmogus, užsakydami prekę būtent jį nurodykite kaip gavėją. Jei pirkėjas yra juridinis asmuo, reikalingas įgaliojimas atsiimant prekę/-es.

Pasirinkus prekių pristatymą kurjerių pagalbą, siunta Jums gali būti pristatyta į namus, biurą ar bet kokiu kitu, Jūsų pasirinktu, adresu. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute arba el. paštu. Už e-parduotuvėje užsakytas prekes, galėsite atsiskaityti kurjeriui prekių pristatymo metu kortele arba grynaisiais (turėkite lygią sumą – be grąžos). Prekių pristatymo metu, kurjeriui pareikalavus, turėsite parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Jei priimdami siuntą iš kurjerio ar atsiimdami siuntą pašte ar iš paštininko/-ės pastebite pakuotės/siuntos pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir surašykite pakuotės pažeidimų aktą. Jei siuntą atsiimate LT pašto skyriuose ar iš paštininko/ės ir siunta akivaizdžiai pažeista – siuntą rekomenduojame nusifotografuoti, o skundą pateikti LT pašto skyriuje.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.


Siekdami užtikrinti maksimalų operatyvumą ir kokybiškų paslaugų suteikimą – mes kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, deriname pristatymo būdą, informuojame Jus apie užsakymo vykdymo eigą el. paštu ar telefonu.

Tam tikrais atvejais, pvz. jei užsakymą atlikote ryte ir gyvenate viename iš didžiųjų Lietuvos miestų, bei suderinus ir aptarus individualiai – Jūsų užsakytos prekės gali dar ir tą pačią dieną būti Jūsų rankose. Šiais išimtinais atvejais užsakytos prekės Jus pasieks naudojantis autobusų siuntų paslauga.

Dėl siuntimo salygų/įkainių/pristatymo terminų, galime derintis individualiai, todėl susisiekite su mumis This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ir mes kartu nuspręsime, koks pristatymo būdas Jums būtų patogiausias.


Pastaba:

Prekių pristatymo kaina nėra įtraukta į prekių kainą, t.y. prekių pristatymo išlaidas dengia pirkėjas. Prekių pristatymo kaina priklauso nuo Jūsų apsisprendimo ir užsakytų prekių svorio, bei dydžio.

Prekių pristatymo kaina į Kuršių Neriją paskaičiuojama individualiai.

Norėdami atsiskaityti tik po to, kai kurjeris pristatys Jūsų pageidaujamas prekes, pasirinkite pristatymas per Venipak kurjerį. Pasirinkus šį pristatymo būdą, galėsite už prekes atsiskaityti tiesiogiai kurjeriui – grynaisiais arba bankine kortele.


Iškilus klausimams mes visada esame pasiruošę Jums padėti, todėl kreipkitės:

  • Tel.: + 370-630-04523 arba + 370-671-96166
  • E. paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Taip pat galite klausti užpildydami užklausos formą kurią galite rasti spausdami čia.